Na dërgoni Email

Merrni mbështetje të shpejtë

+86-21-63335991
DIN EN853 1SN / SAE 100R1AT Zorrë hidraulike me gërshetë teli
Shtëpi » Zorrë hidraulike » Zorrë hidraulike » Zorrë hidraulike me gërsheta me tela çeliku » DIN EN853 1SN / SAE 100R1AT Zorrë hidraulike me gërshetë teli

ngarkim

Shperndaje te:
butoni i ndarjes së Facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes

DIN EN853 1SN / SAE 100R1AT Zorrë hidraulike me gërshetë teli

√ Aplikimi: Linjat hidraulike të vajit me presion të mesëm
√ Tub: E zezë, gome sintetike rezistente ndaj vajit.
√ Përforcimi: Gërsheti me një tel prej çeliku me tërheqje të lartë.
√ Mbulesa: E zezë, Përzierje neopreni rezistente ndaj gërryerjes, e miratuar MSHA
√ Temperatura: -40°C deri +100°C (-40°F deri +212°F)
Disponueshmëria:
përshkrim i produktit

SAE100 R1AT / EN 853 1SN zorrë hidraulike e përforcuar me tela çeliku aplikohet kryesisht për sisteme hidraulike me presion të mesëm, për lloje të ndryshme të transferimit të lëngjeve, si vaj mineral, karburant, lubrifikantë, emulsion etj.1SN përbëhet nga 3 pjesë: tub i brendshëm gome, 1 përforcim me tela çeliku dhe mbulesë gome.Leja teknike plotëson EN857, standardin SAE, MSHA, certifikimin CE.Presioni maksimal i punës deri në 3600 PSI dhe faktori i sigurisë është 4:1.Testi i impulsit që tregon miratimin e mbi 200,000 cikleve të impulsit, i aftë për të punuar nën -40°C dhe 100°C temperaturë pune.Zorra gjithashtu tregon punë të mirë, tregon rezistencë ndaj gërryerjes, ozonit, plakjes, rezistencës ndaj lodhjes dhe jetëgjatësisë më të gjatë të punës.detajet e produktit

Tubi:

E zezë, gome sintetike rezistente ndaj vajit.

 

Përforcimi:

Një gërshet (madhësia Dash-03 deri në Dash-32) prej teli çeliku me tërheqje të lartë.

 

Shkallë temperature:

-40°C deri +100°C (-40°F deri +212°F)

 

Presioni i punës:

Aplikoni në diapazonin e punës 40Bar deri në 250Bar, (presioni i shpërthimit) faktori sigurie 4:1


Performanca

Përmbush ose tejkalon standardet ndërkombëtare SAE100 R1AT/ EN853 1SN, certifikimin MSHA dhe CE.


Veçori/përparësi

ID/OD e qëndrueshme dhe e saktë, ndiqni standardin SAE/EN/DIN

Miratuar nga Italia Bimal test impuls, mbi 200,000 cikle

Fleksibilitet dhe performancë e lehtë fleksibël pune


Specifikim

Numri i produktit MADHËSIA E GORAVE ID NOMINALE E GORËS HOSE OD PRISIONI MAKSIMAL I PUNËS PRESIONI MINIMAL I SHPËRTHIMIT RREZE MINIMAL I KËRKESËS PESHA MESATARE
Lloji i zorrës inç Dash mm mm Mpa Psi Mpa psi mm kg/m
1SN-05 3/16 -3       5.1 11.3 25 100 14504 90 90 0.19
1SN-06 1/4 -4       6.6 12.9 22.5 90 13053 100 100 0.23
1SN-08 5/16 -5       8.8 14.6 21.5 85 12328 115 115 0.27
1SN-10 3/8 -6       9.9 17.1 18 72 10443 130 130 0.34
1SN-13 1/2 -10       13.2 20.4 16 64 9282 180 180 0.43
1SN-16 3/4 -12       16.3 23.7 13 52 7542 200 200 0.51 
1SN-19 5/8 -16       19.5 27.7 10.5 42 6092 240 240 0.66 
1SN-25 1 -20       25.8 35.8 8.8 35 5076 300 300 1.00 
1SN-32 1 1/4 -20       32.5 42.5 6.3 25 3626 420 420 1.35 
1SN-38 1 1/2 -24       38.7 49.0 5.0  20 2901 500 500 1.56 
1SN-51 2 -32       51.4 62.3 4.0  16 2321 630 630 2.20 


Kontrolli i cilësisë

• Testimi i tërheqjes/fortësisë së gomës çdo ditë

• Qëndrueshmëria/përdredhja e telit të çelikut duke kontrolluar çdo porosi

• Punëtorët me 5 vjet përvojë të paktën në çdo proces prodhimi

• 2 herë testimi i presionit të punës përpara paketimit

• Testi i presionit të shpërthimit për çdo grup

• Testimi i impulsit çdo muaj


Paketimi dhe dërgesa

• Testimi i tërheqjes/fortësisë së gomës çdo ditë

• Qëndrueshmëria/përdredhja e telit të çelikut duke kontrolluar çdo porosi

• Punëtorë me përvojë të paktën 5 vjet në prodhimin e zorrëve hidraulike

• Testi i papërshkueshëm nga uji (2 herë presioni i punës) për secilën pjesë përpara paketimit

• Testi i presionit të shpërthimit për çdo grup

• Testimi i impulsit çdo muaj


Paketimi dhe dërgesa

• Paletë ose pa paletë - Pako Rolls

• Paletë me letër kartoni jashtë

• Kuti kartoni në paletë

• Paketoni në mbështjellje në paletë


Shërbimi

Koha e shpejtë e ofrimit dhe koha e dorëzimit:

Një sistem prodhimi i pjekur për kohën e udhëheqjes së menaxherit.Gjatë prodhimit, ne do të kontrollojmë dhe përditësojmë procesin tek klienti.Ndërkohë, përgatitni transportin paraprakisht dhe ndihmoni buxhetin më të mirë për klientin tonë.Sigurohuni që i gjithë procesi të shkojë pa probleme dhe me efikasitet të lartë.


Ofroni shërbime OEM:

Marka OEM, linja e përshtatur e zorrës, ngjitëse e etiketës, mënyra e paketimit


Shembull:

Mostra falas si kërkesë e klientit është në dispozicion për vlefshmërinë e cilësisë.


Shërbimi i shtrëngimit:

Shërbimi i montimit të zorrës SAE100 R1AT (nga pastrimi i tubit të brendshëm, konfirmimi i të dhënave të shtrëngimit, inspektimi i cilësisë së montimit - testi i shpërthimit dhe testi i impulsit), me përvojë të mirë furnizimi me produktin e montimit për klientët e llojit të përdorimit fundor, siç janë prodhuesit e makinerive. 


E mëparshme: 
Tjetër: 
PRODUKT INQUIRE
Ne mirëpresim sinqerisht miqtë që të vizitojnë kompaninë tonë dhe të bashkëpunojnë me ne në bazë të përfitimeve të ndërsjella afatgjata.Ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti.

Na ndiq:

NA KONTAKTONI

KATEGORITË

E drejta e autorit © Hebei Youlu Fluid Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Shtëpi