Na dërgoni Email

Merrni mbështetje të shpejtë

+86-21-63335991
Tubi i larjes me presion
Shtëpi » Produktet » Zorrë larëse me presion

Tubi i larjes me presion

 • Zorrë larëse me presion 1 që nuk shënon
  Tubat e larës me presion të përforcuar me tela çeliku kanë një presion pune prej 4000 PSI dhe janë rezistente ndaj vajit me një mbulesë pa shenja.Ato përdoren në kontakt me solucionet dhe pajisjet e pastrimit në industrinë e larjes nën presion.
  √ Tubi i brendshëm: E zezë, gome sintetike rezistente ndaj vajit.
  √ Përforcimi: Një gërshet (përmasat Dash-04 deri në Dash-08) prej teli çeliku me tërheqje të lartë.
  √ Gama e temperaturës: -40°C deri +100°C (-40°F deri +212°F)
  √ Presioni i punës: Presionet maksimale të punës bazohen në faktorin e sigurisë 3:1
 • Tuba për larëse me presion
  √ Shtrirë e këndshme, fleksibile dhe e butë
  √ Zorrë me ngjyrë blu, gri, e zezë, e verdhë, portokalli e disponueshme
  √ Rezistencë super ndaj gërryerjes, qëndrueshmëri më e mirë, ideale për aplikime pastrimi
  √ çorape e çertifikuar RoHs&REACH, miqësore me mjedisin
  √ OEM, montim i personalizuar me NPT, , M22,... skajet, mbrojtje mbrojtëse, aplikohen për funksionimin e pajisjeve të ndryshme
 • Zorrë larëse me presion 2 pa shënjim
  Tubi i larës me presion ka një presion pune prej 6000 PSI dhe është rezistent ndaj vajit me një mbulesë që nuk shënon.E lehtë, fleksibël, shumë e përshtatshme për rondele me presion të nxehtë/të ftohtë.
  √ Tubi i brendshëm: E zezë, gome sintetike rezistente ndaj vajit
  √ Përforcimi: Gërsheti me dy tela çeliku me tërheqje të lartë
  √ Presioni maksimal: 6000PSI / 7200 PSI
  √ Temperatura maksimale: 250 °F
  √ Ngjyra: E zezë/Gri/Blu/Blu
  ... Madhësia: 1/4',3/8',1/2'...
  √ Gjatësia: 50 FT, 75FT, 100 FT, gjatësia e personalizuar sipas kërkesës
  √ Presioni i punës: Presionet maksimale të punës bazohen në 3: 1 faktor sigurie

KATEGORITË E PRODUKTEVE

PRODUKTET E FUNDIT

UGW ofron një përzgjedhje të gjerë të përshtatësve të zorrëve hidraulike për aplikime të shumta.
0
0
Seritë Metrike Mashkullore 24°Cone janë bërë me cilësi të lartë për t'i bërë ballë presionit të lartë dhe dridhjeve.UGW ofron një përzgjedhje të gjerë të modeleve dhe madhësive të filetove metrike ose makineri të shumta hidraulike.
0
0
Seritë Metrike Mashkullore 24°Cone janë bërë me cilësi të lartë për t'i bërë ballë presionit të lartë dhe dridhjeve.UGW ofron një përzgjedhje të gjerë të modeleve dhe madhësive të filetove metrike ose makineri të shumta hidraulike.
0
0
Ne mirëpresim sinqerisht miqtë që të vizitojnë kompaninë tonë dhe të bashkëpunojnë me ne në bazë të përfitimeve të ndërsjella afatgjata.Ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti.

Na ndiq:

NA KONTAKTONI

KATEGORITË

E drejta e autorit © Hebei Youlu Fluid Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Shtëpi