Na dërgoni Email

Merrni mbështetje të shpejtë

+86-21-63335991
Hose hidraulike termoplastike SAE 100 R7
Shtëpi » Zorrë hidraulike » Zorrë industriale » Hose hidraulike termoplastike SAE 100 R7

ngarkim

Shperndaje te:
butoni i ndarjes së Facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes

Hose hidraulike termoplastike SAE 100 R7

Është i përshtatshëm për përcjelljen e vajit hidraulik me bazë nafte dhe vaji hidraulik me bazë uji.Mund të përdoret si një linjë lubrifikimi dhe një linjë kontrolli për parandalimin e fryrjes.Përdoret gjerësisht në ashensorë hidraulikë dhe makineri bujqësore dhe ndërtimore
√ Tubi i brendshëm: najloni
√ Përforcimi: Një ose dy shtresa gërshetimi me fibra sintetike
√ Shtresa e jashtme: rezistente ndaj vajit, rezistente ndaj plakjes, poliuretani i zi rezistent ndaj motit
√ Gama e temperaturës: 40 °C deri + 100 °C (-40 °F deri + 212 °F)
√ Presioni i punës: Presionet maksimale të punës bazohen në faktorin e sigurisë 4:1
Disponueshmëria:
përshkrim i produktit

Zorra termoplastike e përforcuar me fibër SAE100 R7 përdoret kryesisht për përcjelljen e vajit hidraulik me bazë nafte dhe vajit hidraulik me bazë uji.Mund të përdoret si një linjë lubrifikimi dhe një linjë kontrolli për parandalimin e fryrjes.Përdoret gjerësisht në ashensorë hidraulikë dhe makineri bujqësore dhe ndërtimore.SAE100 R7 është bërë nga tubi i brendshëm gome najloni, një ose dy shtresa gërsheti me fije sintetike dhe mbulesa e jashtme gome.Mbulesa e jashtme e gomës është poliuretani i zi rezistent ndaj vajit, rezistent ndaj plakjes, rezistent ndaj motit.R7 plotëson standardin SAE J517 100, EN 855 dhe ISO 3949, miratohet me certifikimin RoHS&REACH dhe CE.R7 mbart diapazonin e temperaturës së funksionimit prej -40 °C deri + 100 °C (-40 °F deri + 212 °F).Madhësia e ID e zorrës nga 3/16'' deri në 1'', ndërsa mban presionin maksimal të punës deri në 3045 PSI me faktor sigurie 4:1.R7 gjithashtu tregon performancë të shkëlqyer në rezistencën ndaj gërryerjes, ozonit, plakjes, rezistencës ndaj lodhjes dhe jetëgjatësisë më të gjatë të punës.


Performanca

SAE J517 (R7)

SAE J343


Veçori/Avantazhet

Dizajni origjinal SAE 100R7 me tub najloni dhe mbulesë uretani.

Ekonomik


Specifikim

R7 ID NOMINALE E GORËS ZORRA NOMINALE OD PRISIONI MAKSIMAL I PUNES PRESIONI MINIMAL I SHPËRTHIMIT
RREZE KËRKESË
MAKSIMALE
Pesha
Numri i produktit MADHËSIA E GORAVE
Zorrë inç Dash mm mm Mpa psi Mpa psi mm kg / m
R7-02  1/8 -2 3.5 8.4 23 3340 92 13340 30 0.3
R7-03  3/16 -3 4.8 10.3 21 3045 84 12180 35 0.6
R7-04  1/4 -4 6.3 11.7 20 2900 80 11600 50 0.1
R7-05  5/16 -5 7.9 14.3 18 2710 75 10840 55 0.12
R7-06  3/8 -06 9.5 15.9 17 2535 70 10150 75 0.14
R7-08  1/2 -08 12.7 19.8 14 2030 56 8120 95 0.2
R7-10  5/8 -10 15.9 23.3 10.5 1520 42 6090 125 0.28
R7-12  3/4 -12 18.9 26.5 8 1260 35 5040 150 0.33
R7-16 1       -16 25.4 34.0 7 1015 28 4060 200 0.4


Kontrolli i cilësisë

• Testimi i tërheqjes/fortësisë së gomës çdo ditë

• Qëndrueshmëria/përdredhja e telit të çelikut duke kontrolluar çdo porosi

• Punëtorët me 5 vjet përvojë të paktën në çdo proces prodhimi

• 2 herë testimi i presionit të punës përpara paketimit

• Testi i presionit të shpërthimit për çdo grup

• Testimi i impulsit çdo muaj


Paketimi dhe dërgesa

• Pako me rrotulla

• Paketa e paletës për shtimin e letrës së kartonit

• Paketa shtesë e paletës kuti kartoni

• Paketa e paletës së shtimit të rrotullave


Shërbimi

Ne mund të ofrojmë shërbime OEM.

Ne mund të ofrojmë mostër falas.

Ne mund të shtrëngojmë montimin e zorrës.

Ne do të bëjmë mirë shërbimin pas shitjes.

Ne mirëpresim vizitën tuaj në fabrikën tonë.


FAQ

Q1.Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?

Përgjigje: Në përgjithësi, ne i paketojmë mallrat tona në çanta të endura të bardha neutrale.


Q2.Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: T/T 30% si depozitë dhe 70% para dorëzimit.Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave përpara se të paguani bilancin.


Q3.Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?

A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.


E mëparshme: 
Tjetër: 
PRODUKT INQUIRE
Ne mirëpresim sinqerisht miqtë që të vizitojnë kompaninë tonë dhe të bashkëpunojnë me ne në bazë të përfitimeve të ndërsjella afatgjata.Ne mezi presim të marrim kërkesat tuaja së shpejti.

Na ndiq:

NA KONTAKTONI

KATEGORITË

E drejta e autorit © Hebei Youlu Fluid Technology Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Shtëpi